Vind een acupuncturist bij jou in de buurt in Amsterdam.
Vergelijk praktijken, behandelingen en reviews — voor pijn, stress, slaap en meer.
Ontdek de locaties van alle acupuncturisten in Amsterdam. Klik op een marker voor meer informatie.
Map voorbereiden...
81 acupuncturisten gevonden (gesorteerd op relevantie)
Acupunctuurkliniek, Acupuncturist
Acupunctuurkliniek
Acupunctuurkliniek, Massagetherapeut, GGZ-kliniek, Sportmasseur
Acupuncturist
Acupuncturist, Kliniek voor Chinese geneeskunde, Massagetherapeut
Acupuncturist, Massagetherapeut
Medische kliniek, Acupunctuurkliniek, Alternatieve genezer, Fysiotherapiepraktijk, Voortplantingskliniek, Slaapkliniek, Sportmedisch centrum
Beoefenaar van holistische geneeskunde, Alternatieve genezer, Acupuncturist, Yogadocent
Acupunctuurkliniek, Massagetherapeut
Acupunctuurkliniek, Kliniek voor Chinese geneeskunde
Acupunctuurkliniek
Acupunctuurkliniek, Medische kliniek
Acupunctuurkliniek, Acupuncturist
Acupuncturist, Acupunctuurkliniek, Alternatieve genezer, Aziatische kruidenierswinkel, Kliniek voor Chinese geneeskunde, Chinese supermarkt, Kruidenwinkel, Massagetherapeut
Acupuncturist, Acupunctuurkliniek
Acupunctuurkliniek
Acupunctuurkliniek, Acupuncturist, Beoefenaar van holistische geneeskunde
Acupunctuurkliniek, Kruidenwinkel, Wellnesscentrum, Yogastudio
Acupunctuurkliniek
Acupunctuurkliniek
Acupunctuurkliniek, Acupuncturist
Beoefenaar van holistische geneeskunde, Acupunctuurkliniek, Winkel voor kruidenmedicijnen
Acupunctuurkliniek
Acupuncturist, Massagetherapeut, Beoefenaar van holistische geneeskunde, Lymfedrainagetherapeut, Sportmasseur
Acupuncturist, Kliniek voor Chinese geneeskunde
Acupuncturist, Alternatieve genezer, Massagetherapeut, Voedingsdeskundige
Acupunctuurkliniek, Fysiotherapiepraktijk
Acupunctuurkliniek
Medische kliniek, Acupunctuurkliniek, Cosmeticabranche
Acupunctuurkliniek
Acupuncturist, Sportmasseur
Acupunctuurkliniek
Acupunctuurkliniek
Acupuncturist
Acupunctuurkliniek, Acupuncturist, Wellnesscentrum
Acupuncturist
Acupuncturist
Acupunctuurkliniek
Fysiotherapiepraktijk, Acupuncturist, Voedingsdeskundige, Personal trainer, Revalidatiecentrum, Trainingscentrum
Acupuncturist, Acupunctuurkliniek
Acupunctuurkliniek
Fysiotherapiepraktijk, Acupuncturist
Acupunctuurkliniek
Acupuncturist
Acupunctuurkliniek, Kruidenkenner, Praktijk voor psychosomatiek
Beoefenaar van holistische geneeskunde, Acupunctuurkliniek, Acupuncturist, Homeopaat, Osteopaat
Acupunctuurkliniek
Acupunctuurkliniek, Acupuncturist, Kliniek voor Chinese geneeskunde
Acupuncturist, Acupunctuurkliniek, Medisch centrum
Acupunctuurkliniek
Acupuncturist
Acupuncturist, Kliniek voor Chinese geneeskunde
Acupunctuurkliniek
Acupunctuurkliniek, Acupuncturist, Kliniek voor Chinese geneeskunde
Kliniek voor Chinese geneeskunde, Acupunctuurkliniek, Acupuncturist
Acupuncturist, Acupunctuurkliniek, Alternatieve genezer, Kliniek voor Chinese geneeskunde, Massagetherapeut, Wellnesscentrum
Huidverzorgingskliniek, Acupuncturist, Aromatherapie, Schoonheidsspecialist, Schoonheidssalon, Massagespa, Yogastudio
Acupuncturist
Acupuncturist
Acupunctuurkliniek
Acupunctuurkliniek, Acupuncturist
Kliniek voor pijnbestrijding, Acupunctuurkliniek, Acupuncturist
Massagetherapeut, Acupuncturist, Alternatieve genezer, Kliniek voor Chinese geneeskunde, Voetmassagesalon, Naturopaat, Reflexoloog, Sportmasseur
Fysiotherapeut, Acupuncturist, Fysiotherapiepraktijk
Acupuncturist
Schoonheidssalon, Acupunctuurkliniek, Schoonheidsspecialist, Cosmeticawinkel, Gezichtsbehandelingsspa, Massagespa, Massagetherapeut, Biologische winkel, Centrum voor zwangerschapsbegeleiding
Acupuncturist
Acupuncturist
Acupunctuurkliniek, Acupuncturist, Alternatieve genezer, Massagetherapeut
Medisch centrum, Acupunctuurkliniek, Gemeenschappelijk gezondheidscentrum, Huisarts, Ontharing met laser, GGZ-kliniek, Ergotherapeut, Apotheek, Fysiotherapeut
Acupunctuurkliniek
Acupunctuurkliniek, Medische kliniek
Acupunctuurkliniek, Acupuncturist, Wellnesscentrum
Beoefenaar van holistische geneeskunde, Acupuncturist, Gezondheidsconsulent, Massagetherapeut
Acupuncturist
Acupunctuurkliniek
Acupuncturist
Zorgcentrum, Acupuncturist, Gemeenschappelijk gezondheidscentrum, Coach, Tandartspraktijk, Multifunctionele ruimte, Lifecoach, Massagetherapeut, Voedingsdeskundige, Biologische winkel
Acupuncturist
Verloskundige, Acupuncturist, Coach, Voedingsdeskundige, Vrouwenkliniek
Acupunctuurkliniek, Schoonheidssalon
Sta bovenaan in Amsterdam en bereik meer patiënten met chronische pijn.
Slechts 3 premium posities beschikbaar.
Op zoek naar een pijnkliniek in Amsterdam? Chronische pijn raakt ongeveer 2 miljoen Nederlanders. Een pijnkliniek biedt gespecialiseerde behandeling door een team van anesthesiologen, neurologen, psychologen en fysiotherapeuten. In Amsterdam vind je 81 acupuncturisten met verschillende behandelopties — van zenuwblokkades en epidurale injecties tot multidisciplinaire pijnrevalidatie.